Akademia – 5 latka

Druga edycja „Akademii 5–latka” dostarczyła wszystkim wiele radości i satysfakcji. Z uwagi na duże zainteresowanie Fundacja organizuje odpłatne warsztatydla dzieci.

AKADEMIA 5 – LATKA  to cykl spotkań dla dzieci i rodziców przygotowujących do podjęcia edukacji . W ramach warsztatów odbędą się spotkania dla dzieci wzmacniające umiejętności skupiania uwagi oraz koncentracji, logicznego myślenia i powiązań między przyczyną a skutkiem oraz wspierające kreatywność oraz twórcze myślenie.

Z rodzicami będziemy omawiać natomiast poszczególne kompetencje, które są ważne w funkcjonowaniu dziecka 5–letniego oraz typowe problemy i trudności związane z fazą rozwojową dziecka, a także wyzwania czekające na dziecko na nowym etapie edukacji. Zaproponujemy również rozwijanie umiejętności wspólnej zabawy i nauki.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: pod nr tel. (22) 651 03 98
lub e–mailem: fundacja@pijarzy.pl.