Wyniki konkursu

Konkurs Plastyczny na najciekawszą kartkę Bożonarodzeniową został rozstrzygnięty!!!

W dniu 14 listopada 2009 r. odbyło się walne spotkanie Zarządu Fundacji „Krąg Przyjaciół Dziecka im. św. Józefa Kalasancjusza” podczas którego został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Moja świąteczna kartka Bożonarodzeniowa”. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie Szkoły Zakonu Kolegium Pijarów w Warszawie.

W odpowiedzi na nasze zaproszenie do biura Fundacji wpłynęło 85 projektów kartek świątecznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom za zainteresowanie konkursem i złożenie prac. Jest nam niezmiernie miło, iż udało się nam zainspirować dzieci do twórczego spędzania czasu, czego efektem są przepiękne, kolorowe pełne ciepła, radości i marzeń prace.

WYNIKI

I miejsce zajęła Zosia Buczyńska 8 lat, uczennica klasy II B Szkoły Podstawowej Kolegium Zakonu Pijarów w Warszawie.

II miejsce zajęła Zuzia Solarz 9 lat, uczennica klasy III B Szkoły Podstawowej Zakonu Kolegium Zakonu Pijarów w Warszawie

III miejsce zajął Sławek Babik 6 lat, uczeń klasy „0”

Wszystkim zwycięzcom konkursu gratulujemy!!!!

Nagrody dla zwycięzców konkursu oraz wszystkich uczestników zostały wręczone podczas spotkania w dniu 8 grudnia 2009 r. na terenie Szkoły Zakonu Pijarów w Warszawie.

Raz jeszcze gorąco dziękujemy za odpowiedź na nasze zaproszenie do udziału w konkursie