Laureaci III Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego

W dniu 10 maja 2013 miał miejsce finał III Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego im. ks. Onufrego Kopczyńskiego, którego organizatorami są Pijarskie Szkoły w Warszawie i Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. Św. Józefa Kalasancjusza. Wręczenie nagród miało miejsce podczas obchodów jubileuszowych  20-lecia Pijarskiej Szkoły Podstawowej. Po głównej uroczystości – mszy św. z udziałem ks. Bp Tadeusz Pikusa, Prezes Fundacji i dyrektor Pijarskich Szkół w Warszawie o. Bogdan Dufaj oraz organizatorki konkursu panie Urszula Sobecka-Szuszkiewicz i Renata Makawczyk wręczyli nagrody laureatom i finalistom III Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego im. ks. Onufrego Kopczyńskiego. Dzięki naszemu sponsorowi firmie EBEJOT laureaci konkursu zostali nagrodzeni laptopami. Wszyscy zebrani uhonorowali gromkimi brawami "pogromców gramatyki polskiej". Wręczono także podziękowania i upominki polonistom, którzy włożyli ogromny trud w przygotowanie uczniów do tego konkursu. Po części oficjalnej laureaci i finaliści konkursu uczestniczyli w pikniku szkolnym oraz mogli podziwiać występy kabaretu „Hrabi” oraz zespołu PapaD.

Laureaci i finaliści III Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego im. ks. Onufrego Kopczyńskiego

Kategoria: GIMNAZJUM

LAUREACI

• Laureat I miejsca – 83% - Kośnik Michał (Gimnazjum z OddziałamiDwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena w Zespole Szkół nr 84 w Warszawie)