Charytatywny cel

Coraz częściej Państwo Młodzi rezygnują ze zwyczaju przyjmowania wraz z życzeniami kwiatów. Ten miły gest przy dużej ilości gości bywa także kłopotem. Zdarza się, że w zamian Młoda Para prosi swoich gości o coś innego, pożytecznego. Jeśli szukasz innego rozwiązania PODZIEL SIĘ SWOIM SZCZĘŚCIEM I ZRÓB COŚ DOBREGO DLA POTRZEBUJĄCYCH

Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka zamiast kwiatów proponuje wsparcie potrzebujących poprzez CHARYTATYWNE CELE, tj.:

1. Zbiórkę pieniędzy i przekazanie ich na szczytny cel lub akcjęorganizowaną przez naszą Fundację.
  2. Datki w postaci zabawek, książek, kredek, tornistrów, farb, zeszytów, ubrań, pieluszek czy słodyczy – czyli zestaw przedmiotów, które spełnią marzenia niejednego dziecka.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na jeden z wyżej proponowanych pomysłów charytatywnych na rzecz naszej organizacji skontaktujcie się z biurem Fundacji dzwoniąc pod nr tel. 22 651 03 98 lub pisząc na adres e-mail: fundacja@pijarzy.pl Udzielimy Państwu szczegółowych informacji oraz pomożemy w sprawnej organizacji zbiórki.