Wsparcie budowy sali gimnastycznej

Dzięki projektowi "Prace wykończeniowe, zakup i montaż wyposażenia sportowego obiektu sportowego" Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka przy ogromnym udziale Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wesprze budowę sali gimnastycznej w obiekcie edukacyjno- sportowym na warszawskich Siekierkach. W dniu 14 marca 2019 została podpisana umowa, dzięki której zostaną dofinansowane prace budowlane i wykończeniowe sali gimnastycznej oraz zakup wyposażenia i sprzętu sportowego. Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka dofinansuje zakup stolarki aluminiowej w wys.175 tyś. zł. Z niecierpliwością obserwujemy prace budowlane obiektu i cieszymy się z wkładu w rozwój fizyczny uczniów pijarskiej szkoły i innych użytkowników wznoszonego obiektu.